Ubrania dla puszystych

ubrania dla puszystych
Kobieta puszysta często maskuje swoje ciało nosząc workowate ubrania. Wydaje jej się to najbardziej skutecznym rozwiązaniem jej problemów z figurą. Czy, aby na pewno tak jest? Ubrania dla puszystych to nie muszą być wcale workowate ubrania, a nawet takowe one nie powinny być. O podstawowych zasadach doboru ubrań przez kobiety puszyste można przeczytać w artykule Moda dla puszystych. Mylne jest twierdzenie, że pod obszernym ubraniem wszystko się ukryje. Takie ubranie jedynie podkreśla problemy z figurą. Jak, więc się ubierać? Jak ukryć zbędne kilogramy i wyglądać, pięknie i elegancko, a także dobrze czuć się we własnej skórze?

W artykule, do którego link podałam wyżej można poczytać o podstawowych, ogólnych zasadach doboru ubrań. Patrząc bardziej szczegółowo ubranie dla kobiety puszystej trzeba dobrać zgodnie nie z jej rozmiarem, a figurą. Wiadomo, że kobieta o kształtach gruszki będzie nosić nieco inne ubrania od tej, która ma kształty jabłka.

W tym artykule przedstawię kilka wymieszanych dla różnych figur ubrań dla puszystych w myśl podstawowych zasad z poprzedniego artykułu. Ubrania dla kobiety puszystej mogą być równie eleganckie jak te dla szczupłych kobiet. Trzeba poprostu umieć je dobrać. Mam nadzieję, że propozycje, które przedstawię choć trochę wam w tym pomogą.

Kobietom puszystym polecane są wszelkiego rodzaju tuniki z głębokim dekoltem w szpic, przewiązane pod piersiami u tyłu kokardą. Tunik zarówno na ramiączkach, jaki z rękawami dłygimi, 3/4 i krótkimi. Do tego jeansy z poszerzanymi nogawkami, bądź czarne eleganckie spodnie. Sukienki dla puszystych to sukienki midi i maxi poszerzane od piersi w dół, np. na szerokich ramiączkach z dekoltem w szpic i jak tuniki pod piersiami przewiązywane kokardą, ale niedużą. Polecane są również wszystkie inne sukienki, które będą skupiać uwagę na piersiach a odciagać ją od brzucha i bioderek. Sukienki u góry obcisłe a u dołu kloszowane ze zwiewnego materiału idealnie się do tego nadają. Jeśli chodzi o bluzki to wybierać należy takie które są również na biuście bardziej obcisłe a na brzuchu nieco poszerzane i u doły ściągane gumką, tworząc coś w rodzaju bombki. Kolorystyka różna, niekoniecznie czarna. Należy się jednak wystrzegać ostrych barw i wzorzystych tkanin.

A teraz o tym, co słowie zostało powiedziane na, krótkim pokazie slajdów z propozycjami z naszej szafy:01.10.2010. 06:30

Komentarze

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


7 + 7 =