Sylwestrowe sukienki

sukienki 2012
Sylwestrowa noc zbliża się wielkimi krokami – to już czas na rozglądanie się za sylwestrowymi sukienkami. Jakie sukienki sylwestrowe będą na topie w tym roku? Może was to zaskoczy, ale nie wszystkie propozycje na sylwestrowe sukienki będą błyszczące, pełne cekinów i brokatu – a wręcz przeciwnie, wiele z nich to będą proste sukienki bez srebrzystych ozdobników, a co więcej pojawia się również różnokolorowe kreacje, które wydawać by się mogło, że nic a nic nie pasują na sylwestrową zabawę, a jednak. A jednak projektanci przygotowali dla nas właśnie takie kreacje. Dziś mam okazję przedstawić wam kilka propozycji na sukienki sylwestrowe – mam nadzieję, że choć jedna z nich przypadnie wam do gustu.

Sylwester to wyjątkowa impreza, na którą czekamy cały rok. Każda kobieta chce wyglądać wtedy zniewalająco. Poszukiwania sylwestrowej sukienki trwają nawet kilka miesięcy, więc mam nadzieję, że ucieszycie się z tego powodu, że mam dziś dla was kilka propozycji na sylwestrowe sukienki. Może trochę was one zdziwią, ale właśnie tak tegoroczne imprezy sylwestrowe widzą projektanci mody. Zgadzacie się z nimi?

Propozycji na sukienki sylwestrowe jest od groma – ja mam dziś dla was zaledwie kilka z nich, ale kilka takich, które nieco was zdziwią. Sylwester kojarzy się przede wszystkim z błyszczącym na wskroś kreacjami, a tymczasem ja mam dla was coś całkiem przeciwnego – sukienki, na których za bardzo nic się nie błyszczy.

Sylwestrowe sukienki ponadto kojarzą nam się przede wszystkim z czernią, a ja mam dziś dla was sukienki sylwestrowe w różnych kolorach – nie zabraknie różu, który królował w roku 2011, a także czerwieni oraz sukienek w kolorach tęczy. Oczywiście klasyczna czerń będzie królowała, ale będą także kreacje w innych kolorach.

Jeśli chodzi o krój to sukienki sylwestrowe na ten sezon cechować będą się prostotą i minimalizmem. Niewielka tylko ilość kreacji będzie posiadać dodatki w postaci falbanek, kokard czy pasków. Jeżeli chodzi o rękawki, to spotkamy sukienki zarówno z długim rękawem jak i na cienkich ramiączka. Popularne będą również sylwestrowe sukienki na jedno ramię.16.09.2011. 10:14

Komentarze

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


4 + 8 =