Suknie ślubne 2013

suknie ślubne
Do roku 2013 jeszcze daleko, ale projektanci już powoli szykuje nowe kolekcje. Podejrzeliśmy na przykład suknie ślubne 2013 Cymbeline - zapowiedź tej kolekcji będziecie mogli zobaczyć na filmiku poniżej. Dajcie znać co o tej kolekcji myślicie - jeśli jesteście przyszłymi pannami młodymi to co wy na to by którąś z tych sukienek zakupić? Niektóre z tych kreacji są naprawdę prześliczne. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z resztą artykułu i prezentacją wideo. Mam nadzieję, że przyda wam się ona i co nieco was zainspiruje. Polecam serdecznie!!!

Suknia ślubna to kreacja, którą zakłada się w zasadzie tylko raz w życiu. Jednak znaczenie sukni ślubnej jest przeogromne i każda panna młoda stara się wybrać suknię ślubną, w której będzie wyglądać niczym księżniczka. Stara się znaleźć dla siebie taką suknię ślubną, którą wszyscy goście i nie tylko goście będą podziwiać.

Co sezon projektanci prezentują nowe suknie ślubne. Obecnie możemy wybierać w kreacjach na rok 2012, jednak już powoli prezentowane są także suknie ślubne 2013, czego przykład będziecie mogli zobaczyć na prezentacji poniżej. Będą to suknie ślubne 2013 marki Cymbeline, która jest dość specyficzna, ale sporo osób lubi taki styl.

Na wideo zobaczycie tylko wybrane suknie ślubne 2013 - cała kolekcja nie została jeszcze zaprezentowana, ale już powoli możecie podejrzeć czego się spodziewać w nadchodzącym nowym roku. Jak same zauważycie na filmie - będą to proste suknie ślubne bez zbędnych dodatków - ale to typowy style Cymbeline. Jeśli szukacie bogatych sukien to z pewnością wkrótce i takie pojawią się na naszym portalu.

Tymczasem zapraszam serdecznie na prezentację i do komentowania. Niech swoją opinię przedstawią panny młode roku 2013 : )


01.08.2012. 15:34

Komentarze

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


4 + 8 =