Suknie ślubne wiosna 2013

sukienki ślubne
Jesteście przyszłymi pannami młodymi i właśnie szukacie idealnej sukni ślubnej dla siebie? Jeżeli bierzecie ślub wiosną 2013 to mamy dla was kilka fajnych propozycji wziętych wprost z pokazu takich sławnych projektantów mody jak Oscar de la Renta, Monique Lhuillier oraz Vera Wang. Nazwiska dość znaczące w świecie mody ślubnej więc warto zapoznać się z ich propozycjami na wiosenne sukienki ślubne 2013. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem oraz filmem, na którym przedstawione zostały wybrane kreacje ślubne. Polecamy!!!

Czytaj dalej Komentarze (0) 26.09.2012. 13:47

Suknie ślubne 2013

suknie ślubne
Do roku 2013 jeszcze daleko, ale projektanci już powoli szykuje nowe kolekcje. Podejrzeliśmy na przykład suknie ślubne 2013 Cymbeline - zapowiedź tej kolekcji będziecie mogli zobaczyć na filmiku poniżej. Dajcie znać co o tej kolekcji myślicie - jeśli jesteście przyszłymi pannami młodymi to co wy na to by którąś z tych sukienek zakupić? Niektóre z tych kreacji są naprawdę prześliczne. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z resztą artykułu i prezentacją wideo. Mam nadzieję, że przyda wam się ona i co nieco was zainspiruje. Polecam serdecznie!!!

Czytaj dalej Komentarze (0) 01.08.2012. 15:34

Śliczne suknie ślubne 2012

suknie ślubne 2012
Suknie ślubne to najbardziej wyjątkowe kreacje jakie można sobie wyobrazić. Jeśli szukacie pomysłów na własną suknię ślubną to mamy dziś dla was kilka propozycji. Przygotowaliśmy dla was krótką prezentację, na której znajdziecie propozycje znanych projektantów mody. Wśród sukni, które dziś mamy dla was znajdziecie zarówno proste kreacje, jak i takie kloszowane. Nie zabraknie sukni typu syreni ogon oraz takich jak u księżniczek w bajkach Disneya. Jeśli jesteście ciekawe co takiego przygotowali dla nas projektanci to serdecznie zapraszam na krótką prezentację sukien ślubnych 2012. Być może któraś suknia wam się spodoba?

Czytaj dalej Komentarze (0) 14.12.2011. 13:52

Suknie ślubne 2012

suknie ślubne 2012
Suknia ślubna to najważniejsza kreacja w życiu każdej kobiet, kreacja, która jest dobierana najbardziej starannie i ma największe znaczenie, choć zakładamy ją tylko jeden jedyny raz, a potem leży w szafie. Suknie ślubne są czymś więcej niż tylko kreacjami, są symbolem, są pamiątką, są wspomnieniem... Co roku projektanci proponują nam nowe suknie ślubne, ale najważniejsze nie jest jednak to czy kreacja pochodzi z najnowszej kolekcji, ale to, że panna młoda wygląda w niej niczym księżniczka i czuje się w niej naprawdę wyjątkowo. Jeśli jednak chcecie zobaczyć modne suknie ślubne 2012 to zapraszam na krótki pokaz z Pronovias 2012 Bridal Fashion Show.

Czytaj dalej Komentarze (0) 31.08.2011. 13:41

Suknie ślubne - Ian Stuart Bride

Suknia ślubna

Suknia ślubna to wbrew pozorom jedyna tak ważna i wyjątkowa suknia dla kobiety. Sukni kobiety mogą mieć miliony, ale do żadnej nie przywiązują takiej wagi jak do kreacji ślubnej. Suknia ślubna choć zakładana jest tylko jeden jedyny raz, a potem wisi w szafi musi być wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Panna młoda musi czuć się w niej komfortowo i wyjątkowo. Suknia musi podkreślać walory panny młodej i czarować gości. W tym wspaniałym dniu wszystko musi być niezwykłe i magiczne, a szczególnie kreacja panny młodej. W tym artykule poznamy spojrzenie na suknie ślubne Ian'a Stuart - Bride'a.

Czytaj dalej Komentarze (0) 18.05.2010. 16:17

Suknie ślubne Marii Karin

Suknia ślubna

Ślub to bardzo ważne wydarzenie dla kobiety. W tym wspaniałym i wyjątkowym dniu musi wyglądać ona zjawiskowo, elegancko i oszałamiająco w końcu wszystkie oczy zwrócone są ku niej i jej wybrankowi serca. Suknia ślubna to nie jest jednak tylko strój, w którym stanie się przed ołtarzem i zawiruje na parkiecie z świeżo upieczonym mężem. Suknia ślubna to symbol, pamiątka tego wspaniałego wydarzenia, choć zakładana jest tylko raz, znaczy tak wiele dla każdej kobiety. W tym artykule zaprezentuje Państwu nową kolekcję sukien ślubnych Marii Karin.

Czytaj dalej Komentarze (0) 17.05.2010. 09:47