Czarne sukienki

Czarne sukienki z jednej strony uważane są za bardzo eleganckie, zaś z drugiej strony niektóre kobiety twierdzą, że nie pasują one na wszystkie okazje. Nie wypada np. iść w czarnej sukience na ślub czy też ubrać czarną sukienkę do chrztu. Jest to dość stereotypowe spojrzenie. Projektanci mają całkiem inne. Tzw. “Mała czarna” to sukienka na każdą okazję. Jeśli nie wiadomo, co dokładnie ubrać ta sukienka napewno się nada. Czarne sukienki są nie tylko eleganckie, ale również pasuje do nich wiele dodatków. W ten sposób można je nieco podkoloryzować i już tak odmieniona sukienka, napewno nie będzie zbyt czarna, aby założyć ją na ślub.

Kobieta chce być zawsze elegancka i kokieteryjna. Czarne sukienki idealnie się do tego nadają. “Mała czarna” podkreśli twoją figurę i ją wyszczupli. Tego typu sukienki mogą mają długość z reguły do kolan, bądź lekko za kolana- jeśli chcesz być uwodzicielska i seksowna to wybierz sukienkę przed kolana, bardzo obcisłą i z dużym dekoltem, jeśli jednak wolisz ukryć swoje nogi to warto wybrać tę drugą opcję i mniejszy dekolt.

Czarne sukienki to idealne rozwiązanie na każdą okazję bez wyjątku. Przesąd, że czarnej sukienki nie zakłada się na wesele, czy do chrztu jest tylko przesądem. Projektanci zgodnie przyznają, że “Mała czarna” to ten typ kreacji, który sprawdzi się zawsze i wszędzie. Kiedy nie wiadomo, co założyć to “Mała czarna” rozwiąże problem. Ponadto czarne sukienki mają to do siebie, że łatwo dopasować do nich dodatki. Pasuje tak naprawdę do nich wszystko. Dzięki temu można wzbogacić czarną sukienkę i sprawić, że stanie się ona nieco bardziej kolorowa, a wtedy już nie można powiedzić, że jest zbyt czarna na wesele.

Dla kogo tego typu sukienki? Czarne sukienki pasują na każdą okazję i do każdej kobiety niezależnie od wieku czy figury. Wiadomo, że czarny wyszczupla, a więc zbędne kilogramy zostaną zamaskowane, byle sukienka nie będzie zbyt obcisła, a zamiast tego będzie miała głęboki dekolt w szpic. Czarne sukienki mają różne kroje i są zawsze na topie, tak więc raz kupiona “Mała czarna” posłuży nam nawet przez kilka lat.

A teraz zapraszam na krótki pokaz slajdów z czarnymi sukienkami z naszej szafy :20.09.2010. 08:29

Komentarze

Karo 20.09.2010. 18:43

Ta dziewczyna na zdjęciu po prawej ma bardzo ładną sukienkę. Czarny to w ogóle świetny kolor, a tego typu sukienka wygląda bardzo elegancko, nawet na takiej chłopczycy jak ja ;)

Zach 09.10.2012. 15:53

Nie wiem co, ale coś mnie tchnęło żeby napisać. Nie robię tego zbyt często. Ale do rezczy. Odwiedzam twojego bloga już "trochę" czasu i uważam, że odwalasz kawał dobrej roboty.

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


1 + 5 =