Sukienki na wesele

Wesele to wyjątkowy dzień w życiu młodej pary. Panna młoda chce wyglądać w tym dniu idealnie, wspaniale i wyjątkowo. W końcu wszystkie oczy zwrócone są w jej kierunku. Jednak wesele to nie tylko czas, w którym panna młoda chce wyglądać pięknie, ale każda z kobiet zaproszonych na wesele również w tym dniu chce wyglądać nieziemsko. Sukienki na wesele to kolejny rodzaj sukienek, które zapełniają szafy kobiet. Sukienka na wesele musi być elegancka, ale niezbyt bajeczna. Popularne są zarówno sukienki weselne krótkie jak i długie. Wszystko zależy od tego, co kobieta lubi nosić i jaką ma figurę.

Kiedy zabiją weselne dzwony nie tylko panna młoda chce olśnić wszystkim swoją suknią ślubno. Olśniewać innych chcą także druhne i kobiety zaproszone w gości. Wesele jest świetną okazją na pokazanie nowej kreacji, a przede wszystkim na nowy zakup. Sukienki na wesele są kolejnym bardzo popularnym typem kreacji, który kobiety bardzo chętnie trzymają w swojej szafie. W prawdzie sukienki na wesele to nie kreacja na jedną okazję, ale kobiety często je właśnie tak traktują. Jakie sukienki na wesele będą na topie w tym sezonie?

Wśród sukienek na wesele nie ma jakiegoś konkretnego trendu, który wybijał by się ponad inne. Panuje ogólna zasada, że sukienka na wesele powinna być jasnej barwy, powinna być elegancka i niezbyt bogato zdobiona.
W tym sezonie modne będą proste sukienki zarówno długie jak i krótkie. Najczęściej bez ramiączek oraz wiązane na szyi. Sukienki na wesele z reguły posiadają gładki materiał bez wzorów oraz nie mają zbyt wielu ozdób, w tym sezonie będą to conajwyżej kokardy i to nie za duże.

W dniu ślub to panna młoda powinna być w centrum uwagi, tak więc suknie weselne powinny być stonowane i niezbyt finezyjne, tak by nie odciągać uwagi od młodej pary. Wiadomo, że każda kobieta chce wyglądać pięknie, ale czy aż tak bardzo by przyćmiewać pannę młodą? Niesądzę.

Teraz zapraszam do naszej szafy na krótki przegląd sukienek weselnych:22.09.2010. 09:12

Komentarze

hpi 16.01.2011. 17:11

pieknee!;

aga 24.02.2012. 19:27

wszystkie sukienki są śliczne

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


2 + 3 =