Haftowane sukienki na wesele 2011

Sukienki letnie 2011
Idzie maj, który to jest uważany za miesiąc szybszych porywów serca. Jak można zauważyć w maju bierze się również bardzo wiele ślubów dlatego też dziś mam dla was propozycję na sukienki weselne. Sukienki na wesele to kreacje dość eleganckie, a zarazem lekkie i nie przytłumiające blasku sukni ślubnej panny młodej. Ślub to wyjątkowe wydarzenie, w którym każdy uczestniczący (szczególnie kobiety) chcą wyglądać oszałamiająco. Jest jednak jeden malutki warunek - sukienka na wesele nie może przyćmiewać sukni ślubnej, byłoby to nie fair wobec panny młodej, która to ma być w centrum uwagi. Zapraszam do naszej galerii.

Wesele to wyjątkowa impreza, na której każda kobieta pragnie wyglądać wyjątkowo. Wprawdzie w tym dniu wszystkie oczy zwrócone są w kierunku kreacji, jaką posiada panna młoda, ale to nie przeszkadza innym kobietom i one tak czy siak stroją się jak tylko mogą, cały czas jednak pamiętając, by ich kreacja nie przyćmiła panny młodej, gdyż byłoby to nietaktowne zagranie. Jakie sukienki na wesele będą modne wiosną 2011?

Sukienki na wesele 2011 te wiosenne będą charakteryzowały się przede wszystkim jasnymi kolorami, a także lekkością i motywami kwiatowymi. Ja pragnę wam dziś przedstawić jedną z propozycji projektantów na sukienki weselne 2011. Sukienka ta wydała mi się o tyle ciekawa, że mamy na niej haftowany kwiatowy wzorek.

Motyw kwiatowy wiosną i latem 2011 będzie wręcz pożądany. Na sukience weselnej, którą właśnie mam okazję wam zaprezentować da się zauważyć delikatnie haftowane białą nitką kwiatki. Cała sukienka jest w kolorze lekko pożółkłej bieli. Sukienki na wesele takie, jak ta, którą zaraz zobaczycie w galerii dostępne są jeszcze w kolorach pastelowego różu, błękitu i zieleni.

Krój tej sukienki weselnej 2011 jest bardzo prosty. Sukienka dokładnie przylega do ciała. Dekolt w kształcie serka, dość głęboki. Szerokie ramiączka, lekko marszczone i wiązane na końcu sznureczkiem. Cała sukienka na wesele wygląda skromnie, ale nie zwykle uroczo.

Serdecznie zapraszam do galerii.

20.04.2011. 12:15

Komentarze

Evi 22.07.2011. 13:24

Jest za wąska na tę modelkę :P

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


8 + 9 =