Sukienka "Mała Czarna"

Sukienki koktajlowe - mała czarna
Nieśmiertelna "Mała Czarna", która świetnie pasuje na mniej i bardziej oficjalne przyjęcia. Sukienki koktajlowe w tym sezonie mamy różne, ale jak bumerang co sezon powraca do nich również "Mała Czarna". Zawsze modna, zawsze elegancka, zawsze stylowa. Każda kobieta ma w szafie choć jedną sukienkę "Małą Czarną", którą zakłada na specjalne okazje. "Mała Czarna" świetnie sprawdza się na firmowych przyjęciach, kolacji z klientami oraz na randce. Skąd taka magia "Małej Czarnej"? Skąd wzięło się to, że stała się ona kreacją uniwersalną i ponadczasową? Co sprawia, że choć moda i trendy się zmieniają - ona zawsze pozostaje modna i na czasie?

Sukienka "Mała Czarna" to kreacja, którą każda kobieta powinna mieć w swojej szafie - jeśli nie masz co na siebie włożyć, wyciągasz ją z szafy i zakładasz. Nie ważne, że kupiłaś ją 3 sezony temu - jej magia sprawia, że jest ona nieśmiertelna i zawsze na topie. Co jest w niej takiego wyjątkowego? To ciężko stwierdzić. Można by rzec, że to zasługa koloru - czerń pasuje do wszystkiego, jest uniwersalna, jednak - może tu was zaskoczę - sukienka "Mała Czarna" niekoniecznie musi być koloru czarnego - choć właśnie najczęściej tak się zdarza.

"Mała Czarna" to połączenie elegancji, gracji, wdzięku i seksowności. Sukienka taka świetnie podkreśla kobiecie kształty, maskuje niedoskonałości. Do tego może być ona w różnym stylu - są sukienki tego typu ze skóry, inne znów z satyny, a jeszcze inne z koronki, czy z lejącego materiału. Co sezon powtarzają się kroje i materiały z jakich wykonane są te sukienki tak, więc możesz być pewna, że raz przez ciebie zakupiona sukienka "Mała Czarna" posłuży ci na długie lata i jest inwestycją w przyszłość, która z pewnością cię nie zawiedzie.

Gdzie założyć "Małą Czarną". Pomysły możecie wziąć z filmów - bankiet u szefa, firmowe przyjęcie, eleganckie przyjęcie u siebie w domu, spotkanie z klientami, rozmowa kwalifikacyjna, kolacja z przyjaciółkami w eleganckiej restauracji, randka z ukochanym, itp, itd, - można by tak wyliczać bez końca. "Mała Czarna" pasuje świetnie na mniej lub bardziej oficjalne przyjęcia oraz spotkania. Nie ma okazji, na która by nie pasowała - pasuje również zarówno na ślub jak i na pogrzeb.

Dla kogo sukienka "Mała Czarna"? Sukienkę tę może nosić każda kobieta bez względu na wiek, stan cywilny i figurę. Jak wiadomo czerń wyszczupla, a więc i kobiety, które twierdzą, że mają za dużo tu i ówdzie tłuszczyk również będą czuły się w niej dobrze. Dla kobiet o jasnej karnacji polecane jest założenie do takiej sukienki jasnych dodatków, bądź nałożenie odpowiedniego makijażu.

Na koniec zapraszam do naszej szafy. Zdjęcia przedstawiają kolekcję różnych projektantów jaka była pokazana na pokazie mody L'Oreal w Melbourne tejże wiosny.

16.06.2010. 09:16

Komentarze

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


7 + 3 =