Sukienki do chrztu

Chrzest to kolejny ważny dzień w życiu pary osób, a także w życiu dziecka, choć dnia tego i tak nie będzie pamiętać. W dniu ślubu to rodzice byli w centrum uwagi, wszystkie oczy skierowane były na nich, w dniu chrztu zaś uwaga skupia się na ich dziecku. Dziecko choć tak malutkie musi w tym dniu wyglądać wyjątkowo i przesłodko. Jest to głównie takie widzimi się rodziców no, ale tak już jest i staje się to powoli tradycją, szczególnie w dużych miastach i wśród młodych rodziców. Niegdyś wystarczył becik, dziś potrzebna sukienka. Jakie sukienki do chrztu będą modne w sezonie jesień/zima 2010/2011? Jaką sukienkę powinna założyć młoda mama swojej chrzczonej córeczce?

Chrzest jest bardzo ważnym dniem w życiu dziecka, choć go nie będzie pamiętać. Jest to również ważny dzień w życiu jego rodziców, bo ich zadaniem jest późniejsze przybliżenie tego dnia dziecku. W tym dniu dziecko musi wyglądać jeszcze bardziej wyjątkowo i uroczo niż na codzień. W sumie to dość nowa tendencja ubierania chrzczonych dzieci w wymyślne sukienki niczym ślubne tylko, że w wersji mini. Kiedyś wystarczyły śpioszki i becik, dziś koniecznie musi to być specjalna sukienka do chrztu. Jakie sukienki do chrztu będą modne w sezonie jesień/zima 2010/2011?

Moda na sukienki do chrztu jest w sumie w każdym sezonie jednakowa. Wybierane są sukienki niczym dla małych księżniczek - takie ot mini suknie ślubne. Najczęściej sukienki do chrztu są koloru białego, ale zdarzają się również różowe i niebieskie.
Ponadto są one z reguły bogato zdobione różnymi ozdóbkami w postaci falbanek i kokardek oraz są przyozdabiane kwiatkami. Nieodłączną częścią sukienki do chrztu jest czapeczka, kapelusik bądź opaska na głowę dziecka. Ten dodatek również musi mieć jakąć ozdóbkę w postaci kwiatka bądź kokardki.

Malutka dziewczynka faktycznie w takie sukience do chrztu wygląda bajecznie i uroczo. W tym wyjątkowym dniu, choć dziecko go niebędzie pamiętać wygląda ono naprawdę cudownie. W dobie nowoczesnych technologii coraz więcej osób nagrywa filmy ze chrztu i robi zdjęcia, tak więc na pewno będzie co pokazywać dziecku, gdy podrośnie.

Zapraszam do naszej szafy z sukienkami do chrztu:

27.09.2010. 13:46

Komentarze

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


3 + 2 =