Sukienki plażowe

Sukienki codzienne - niebieskie sukienki
Lato już się rozpoczęło, a już za parę dni rozpoczną się wakacje. Czas beztroski, wylegiwania się na słońcu, szaleństw na plaży. Wyjście na plażę dla kobiety wiąże się z wieloma przygotowaniami i główkowaniem co na siebie włożyć, bo przecież nie można na plażę wyjść byle jak ubranym. Ważny jest strój kąpielowy, ale przecież w sam stroju się nie wyjdzie... Toteż trzeba dobrać odpowiednią sukienkę plażową, która rzecz jasna będzie sobie później leżeć, ale jakoś ludziom się pokazać trzeba. Sukienka plażowa powinna być zwiewna, zakrywać, ale jednocześnie podkreślać walory kobiecego ciała. Jakie sukienki plażowe modne będą tego lata?

Na plażę, na plażę ... Ale w czym? Strój kąpielowy to obowiązek - wyjście na plażę latem bez stroju kąpielowego jest niemalże kary godne. Po to jedziemy nad morze, aby popływać i się poopalać, a więc bez względu na figurę strój kąpielowy jest koniecznością. Wychodząc na plażę na strój kąpielowy powinno się coś narzucić. I mamy tu do wyboru kilka opcji: bluzeczkę i spodenki, bluzeczkę i spódniczkę, palero bądź też sukienkę plażowo.

Jaki trend tego lata panuje wśród sukienek plażowych? Po pierwsze trend marynarski - wszystkie sukienki w stylu marynarskim co lato są mile widziane wśród plażowiczek. Kolejnym trendem wśród sukienek plażowych tego lata są sukienki we wzory kwiatowe. Modny tego lata kwiecisty wzór będzie obecny również na plażach.
Nie zabraknie również sukienek w kolorze bieli - nieprzemijający kolor, gdyż odbija światło. Modnym kolorem wśród sukienek letnich na plażę będzie również błękit.

Jeśli chodzi o krój sukienek to przede wszystkim liczy się do żeby były one zwiewne. Nie ma jakiegoś konkretnego wzorca, co do kroju - spotkać można na sklepowych półkach sukienki plażowe proste, które świetnie podkreślają kobiece kształty jak i luźne sukienki, które pobudzają wyobraźnię mężczyzn. Najważniejsze to wybrać sukienkę, w której będziesz się czuła dobrze.

A teraz zapraszam do naszej szafy ...

23.06.2010. 09:26

Komentarze

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


7 + 2 =