Sukienki na lato 2013

sukienki letnie 2013Zaczęły się ciepłe dni więc czas założyć jakieś zwiewne letnie sukienki. Macie już kupione jakieś sukienki na lato 2013? Ja już doposażyłam swoją szafę przed wyjazdem na urlop - teraz mogę wam polecić kilka fajnych kreacji na lato :) Poniżej zamieszczę filmik pokazujący najnowsze trendy na letnie sukienki 2013 - te sukienki modne są nie tylko w Polsce ale również w innych krajach - sprawdziłam to będąc na urlopie :) Tak, więc bez obaw możecie kupować te sukienki i nigdzie na was głupio nie popatrzą :)

Lato to czas kiedy z chęcią zakładamy sukienki a szczególnie te lekkie i zwiewne. Takie właśnie są sukienki na lato 2013, które przedstawione zostaną na filmiku poniżej. Jeśli chodzi o trendy to modne będę praktycznie wszystkie kroje, wzory i kolory, więc bez obaw możecie nosić wszystko co się wam podoba :) Mówię serio - lato 2013 nie ma żadnych ścisłych trendów, których trzeba się by kurczowo trzymać - naprawdę możecie poszaleć :)

Odważniejszym kobietkom polecić mogę mini sukienki w panterkę oraz motywy zwierzęce np. lwy, krokodyla czy zebry. Delikatnym paniom mogę polecić pastelowe kolory i kwieciste wzory. Kobiety, które lubią wyróżniać się w tłumie powinny zdecydować się na nieco bardziej odblaskowe kolory jak ostra czerwień, niebieski czy zielone a nawet żółty.

Każda kobieta lubi coś innego i tego lata możecie to pokazać. Będąc na wczasach za granicą można zobaczyć tę różnorodność. Sukienki przedstawione na filmie mają różny styl i kolor - w realnym życiu jest podobnie - naprawdę tego lata jest kolorowo na ulicach i plażach :)

Zapraszam na film :)

20.06.2013. 12:38

Komentarze

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


1 + 6 =