Sukienki codzienne - groszki

Kłaniają się lata 60-te i groszkowane sukienki. Tego lata spokojnie możesz wyciągnąć z szafy zakurzoną sukienkę w groszki i założyć ją na popołudniowy spacer z psem, czy wypad na zakupy. Sukienki codzienne w groszki będą cieszyły się tego lata dużą popularnością zarówno na ulicy jak i na plaży. Nie zabraknie również innego typu sukienek w groszkowe wzory, a także innych ubrań dodatków i butów. Groszki dodają kobiecie dziewczęcego uroku i lekkości, a także frywolności. Chcesz być tak? Koniecznie poszukaj sukienki w groszki w swojej szafie bądź na sklepowych półkach i czaruj wszystkich swoim dziewczęcym urokiem.

"Biedroneczki są w kropeczki..." - była kiedyś taka piosenka. Tego lata w kropeczki powinna ubrać się każda kobieta, bo zapanuje istny szał na punkcie groszkowanych sukienek codziennych i nie tylko codziennych. Można będzie również zauważyć groszkowane spódnice, spodnie i bluzki, a także buty, torebki i inne dodatki do strojów.

Wracają lata 60-te, więc warto rozpocząć poszukiwania groszkowanej sukienki w naszej szafie, szafie babci, mamy, cioci, itp, bo może akurat znajdzie się coś, co będzie na nas pasowało i będzie trendy. Jeśli nie posiadamy groszkowanej sukienki to nic straconego wystarczy udać się na zakupy, a tam już na pewno coś znajdziecie. Na sklepowych półkach na pewno nie zabraknie groszkowanych ubrań. Groszkowana sukienka idealnie będzie pasowała na popołudniowy spacer, kawę z koleżanką na mieście, czy też wypad na zakupy.

Modne będą zarówno klasyczne czarne sukienki w białe groszki, jak i wielokolorowe kropkowane sukienki. Groszki duże, średnie, małe. Krój sukienki dowolny - od prostych, aż po kloszowane. Z dodatkami pasków, kokard i guzików. Zajrzyjmy do naszej szafy.

01.06.2010. 10:01

Komentarze

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


3 + 5 =