Długie letnie sukienki

sukienki letnie
W końcu doczekaliśmy się lata i upalnych dni. Wielu z nas rozpoczyna już swe urlopy, inni jeszcze czekają gorączkowo się do nich przygotowując. Najbardziej gorączkowo przygotowują się zawsze kobiety, bo one nigdy nie mają co na siebie włożyć, a potem to walizka zamknąć się nie może. Jeśli należysz do grupki tych kobiet, które czekały na letnie wyprzedaże i jeszcze nie mają zakupionych letnich sukienek to mam dla ciebie 3 propozycje na długie letnie sukienki, które znakomicie nadają się na plażę jako narzutka na bikini. Są ciekawe i łączą w sobie najmodniejsze trendy. Jesteście ciekawe? Zobaczcie same!

Letnie wyprzedaże są znakomitym sposobem na zakupienie upragnionej sukienki za dużo niższą cenę, wiele więc kobiet właśnie na taką okazję czeka. Okazja znakomita tylko często potem już nie ma tej sukienki, która nam się podobała, albo też musimy ganiać się i stresować, bo jutro wyjazd a my wciąż nie mamy letniej sukienki na plażę.

Dla wszystkich kobiet, które jeszcze nie zakupiły letnich sukienek mam dziś 3 propozycje na długie letnie sukienki codzienne, które znakomicie sprawdzą się na plaży. Lekkie, zwiewne, prawie ich nie czuć na ciele. Idealnie pasują jako narzutka na bikini każdej kobiecie niezależnie od wieku i figury.

Pierwsza propozycja jaką dla was mamy to biała sukienka na szerokich ramiączkach składająca się jakby z dwóch części - krótszej sukienki i doszytej na to drugiej, dłuższej części tworzącej lekki tren. Sukienka luźna, nieprzytłaczająca, więc znakomicie sprawdzi się w bardzo upalne dni.

Druga propozycja to sukienka z normalnymi rękawkami w kolorze żółtym z dodatkiem pstrokatych falbanek. Styl sukienki afrykański, czy jeden z tych, które latem 2011 roku będą królowały. Sukienka również luźna i lekka.

Trzecia sukienka to połączenie dwóch modnych tego lata trendów - kwiecistych wzorów oraz koronek. Sukienka na szerokich ramiączkach, składająca się z jakby dwóch części - mini sukienki i doszytej niżej części z koronkową wstawką.

Mam nadzieję, że uda wam się jeszcze złapać te sukienki w sklepach jeśli oczywiście wam się one spodobały. Zapraszam do galerii.13.07.2011. 06:09

Komentarze

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


7 + 9 =