Sukienki wiosna i lato 2014

sukienki 2014
Mamy już wiosnę i czekamy na lato, ale czy wy macie już wiosenno-letnie ciuszki w swoich szafach? Jeśli nie to czym prędzej trzeba biec na zakupy :) Chociażby po wiosenne i letnie sukienki 2014. Jakie trendy będą panowały wśród wiosenno-letnich kreacji 2014? Już za moment znajdziecie wskazówki w dalszej części artykułu. Na pewno będzie kolorowo - to wam mogę zagwarantować - w końcu wiosna czy lato to barwne i wesołe pory roku, więc kolorów nie może zabraknąć również na ubraniach, tym bardziej na sukienkach.

Jakie wzory i kolory będą modne na sukienkach tejże wiosny i tegoż lata? Przede wszystkim kwieciste wzory i kolory tęczy - nawet te odblaskowe jak żółć czy kolor limonki. Nie może również zabraknąć klasyczne bieli, czasem połączonej z czernią.

Jeśli chodzi o krój to pojawią się przede wszystkim kloszowane u dołu sukienki, nie tylko klasyczne zwiewne, które od lat królują na naszym rynku. Coraz bardziej na topie staną się również sukienki asymetryczne, gdzie przód będzie krótszy aniżeli tył.

Materiały, które będą na topie to oczywiście te, które są zwiewne, aczkolwiek liczne sukienki będą wykonywane z materiałów sztywnych oraz koronki. Lista materiałów jest naprawdę długa, więc nie będę nią was zanudzać :)

Czas przejść do prezentacji sukienek. Jeżeli jesteście ciekawi jakie sukienki będą modne wiosną i latem 2014 to zapraszam na krótki przegląd.18.04.2014. 10:53

Komentarze

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


3 + 1 =