Sukienki letnie 2012 - panterka

sukienki 2012
Sukienki w panterkę wywołują niezliczone kontrowersje, jednak mimo to projektanci wciąż je nam proponują a kobiety wciąż je kupują i to nie tylko te kobiety jak się zwykło mówić lekkich obyczajów, ale wszystkie, które chcą być modne i seksowne. Sukienki w panterkę znakomicie podkreślają kobiece kształty, dodają im wdzięku i drapieżności. Sukienki w panterkę mogą być również eleganckie i takie suknie wieczorowe 2012 w panterkę również dziś mamy dla was. Jeżeli jesteście ciekawe jak prezentują się sukienki letnie 2012 w panterkowe ciapki to serdecznie zapraszam do zapoznania się z artykułem - mam nadzieję, że wam się spodoba.

Jeżeli nie boicie się wzroku innych, jeśli lubicie szokować, jeśli lubicie czuć się seksowne to sukienki letnie 2012 w panterkę są stworzone dla was. Dzisiaj mam dla was kilka ciekawych propozycji stworzonych przez Forever Unique - mam nadzieję, że wam się spodobają i chętnie wybierzecie, którąś z nich dla siebie. Wśród propozycji znajdziecie zarówno krótkie sukienki koktajlowe i wizytowe jak również długie suknie wieczorowe.

Pierwsza propozycja to suknia wieczorowa, z falbaniastym trenem i krótszym przodem, u góry bez ramiączek, z tyłu wiązana na plecach sznureczkami.Kolejna sukienka jest prosta o długości do kolan, na udach lekko marszczona, również bez ramiączek.Trzecia propozycja bardzo zbliżona do drugiej, z tym że jest wiązana na jedno ramię i marszczona w pasie.Śliczna sukienka koktajlowa o długości przed kolana, kloszowana z złotymi ozdóbkami.Kolejna prosta sukienka wizytowa 2012 w panterkę wiązana na jedno ramię i przewiązywana w pasie.Mini sukienka w panterkę, lekko marszczona z rękawami w latawcowymi stylu.Suknia wieczorowa, długa na ramiączkach ze złotymi ozdobieniami.08.03.2012. 15:07

Komentarze

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


9 + 8 =