Kostiumy kąpielowe

Sukienki na lato
Lato pełną parą. Upał daje się już w kość, jednak wciąż są osoby, którym upałów mało. Z tak upalnej pogody cieszą się plażowicze - słońce, dzika plaża, morze dookoła... Półnagie kobiety cieszą wzrok mężczyzn, a właściciele nadmorskich sklepików zacierają ręce, bo biznes kwietnie. Najważniejsze latem jest to by się dobrze bawić. Na plaży można bawić się świetnie. Podstawą dobrej zabawy każdej, no może prawie każdej kobiety jest odpowiedni strój - w tym wypadku strój kąpielowy i sukienka plażowa. O sukienkach plażowych już artykuł był to teraz sprawdźmy jakie kostiumy kąpielowe będzie się nosić tego lata na polskich i nie tylko polskich plażach.

Modne kostiumy kąpielowe tego lata to przede wszystkim o żywych kolorach. Tak, więc jak najbardziej pomarańcz, żółć, czerwień. Modnym kolorem tego lata jest również niebieski, a więc wszystkie jego odcienie i stroje kąpielowe właśnie w tych barwach będą tego lata pożądane. Mówiąc o kolorach nie można zapomnieć o klasycznej czerni, która raczej nie kojarzy nam się z latem i piaszczystą plażą a jednak stroje kąpielowe w barwach czerni są co roku bardzo popularne, szczególnie wśród kobiet, które chcą ukryć "zbędne kilogramy".

Modne tego lata kwiaty i groszki zostaną przeniesione również na kostiumy kąpielowe. Istną łąkę będzie można zobaczyć na plaży patrząc na kwieciste stroje kąpielowe plażowiczek. A zawrotu głowy będzie można dostać spoglądając na groszkowane kostiumy kąpielowe.

Nad polskim morzem dużą popularnością cieszyć się będą stroje kąpielowe w stylu marynarskim. Wiecznie żywy styl i tego lata nie da o sobie zapomnieć. Tak, więc pasiaste stroje kąpielowe, granatowe z czerwoną obwódką bądź symbolem kotwicy - to się będzie nosić.

Jaki krój? Jeśli chodzi o krój to zarówno jednoczęściowe jak i dwuczęściowe stroje kąpielowe będą jak najbardziej na topie. Bikini jak i spodenkowy spód stroju, topowa góra jak i stanikowa - wszystko to tego lata będzie modne. Jednoczęściowe stroje kąpielowe polecane są kobietom, które uważają, że mają zbyt dużo kilogramów, by pokazać się w stroju. Drogie Panie - każda kobieta może swobodnie paradować w bikini po plaży bez względu na figurę. Tak, więc nie twierdźcie, że z powodu zbędnego kilograma nie założycie stroju. Boicie się wzroków innych? Rozejrzyjcie się po plaży - nie wszystkie kobiety na niej to lalki barbie. Jednoczęściowy strój polecany jest także tym kobietom, które pragną aktywnie wypocząć w wodzie - czyli dużo pływać. Z pewnością taki strój jest bardziej wygodny od bikini. Za to kobiety, które chcą większość czasu przeleżeć na plaży powinny wybrać kostium kąpielowy dwuczęściowy.

Zapraszam do naszej szafy w poszukiwaniu inspiracji ...

19.07.2010. 07:43

Komentarze

Puszek 23.07.2010. 11:56

Niezła kolekcja, ale żaden na mnie nie wyglądałby dobrze. Bikini to jedynie dla szczupłych ;/

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


8 + 5 =